Apartamente te pefunduara ne Vlore per shitje. Rezidenca Vlora Kalaja - Apartament për Shitje - 61.3 m²

Albania Estate ka nje rezidence shume te bukur te perfunduar ne nje nga zonat me te bukura te Vlores. Kjo rezidence ka 9 apartamente 1+1 per shitje.

42.910 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Residenca ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te Vlores ate te kalase.
 • Mbi rrugen nacionale Vlore-Sarande dhe vetem pak metra larg nga deti.
 • Residenca perbehet nga 5 blloqe banimi me 4 kate banim dhe parkim nentoksor.
 • I gjith ambjenti per-rreth residences eshte i rrethuar me mur dhe kangjella ka sistem sigurie dhe roje 24 h .
 • Punimet jane teper cilsore pllaka spanjolle
 • Dritare te importuara nga gjermania me dopio xham
 • Dyert e jashte te blinduara
 • Dyert e brendshme tamburato prodhim Italian
 • Paisjet Elektrike dhe Hidraulike jane nga me te mirat ne treg prodhim Italian.
 • Ashensoret jane me sistem e vecant gjerman te cilet funksionojn vetem me ane te cel dhe energjia qe duhet per venjen ne pune te tyre shkon ne matsit te energjis se cdo banori qe perdor ashensor.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ashensore
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 4 kate ne residence
 • Parkim nentoke ne residence
 • kuzhine

Vendndodhja

 • 20 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 15 minuta nga Qendra e Qytetit Orikum
 • 2.5 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…