2 Apartamente per shitje ne Vlore 210m2 - Apartament për Shitje - 210 m²

Albania Estate ka 2 apartamente shume te mire ne Vlore per shitje me hipoteke. Apartamentet eshte ne buze te detit dhe ka pamje fantastike te Vlores dhe te perfunduara

180.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhesia e Apartamenteve: 210 m2
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjo
 • Sallon te madh
 • Kuzhine
 • Pamje shume te bukur te detit
 • Apartamentet ndodhet ne katin e 3
 • Rezidenca eshte ne vije te pare te detit
 • Pamje fantastike te gjirit te Vlores
 • Ashensor ne Rezidence
 • Apartamentet jane me hipoteke
 • Kualitet shume i mire i Rezidences

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 3 banimit
 • kuzhine
 • Parkim nentoke ne residence
 • Ashensore
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Dyqane ne residence
 • bar & restorant
 • 2 Banja
 • 1 Parkim nentoke ne residence

Vendndodhja

 • 20 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 140 kilometra nga Tiranë
 • 2.5 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…