Apartament per shitje ne Vlore, Shqiperi. Shitet Apartament ne Vlore me pamje deti - Apartament për Shitje - 73 m²

Albania Property ofron per shitje nje apartament ne Vlore te mobiluar ne menyre moderne me siperfaqe 73 m2. Apartamenti ka pamje deti dhe ndodhet ne zonen e njohur te Ujit te Ftohte.

52.500 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartamenti ka 1 dhome gjumi
 • Sallon me guzhin
 • Tualet
 • Ballkon me pamje nga deti.
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje rezidence te re dhe me punime shume cilsore ne zonen e Ujit e Ftoht
 • Vetem 5 minuta ne kembe nga Plazhi i Vilave.
 • Apartamenti eshte i paisur me certifikat pronise
 • Plotesisht i mobiluar.
 • Apartamenti eshte blere ne vitin 2010 me vlere 65000 euro dhe jane shpenzuar rreth 10 000 euro per mobilimin e tij.
 • Cmimi aktual i shitjes eshte vetem 52500 euro

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 banimit
 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • 1 kuzhine
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 100 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 2.5 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…