Apartament ne Bregdetin Shqiptar, Apartament per shitje ne Vlore - Apartament për Shitje - 67 m²

Albania Real Estate ofron per shitje nje Apartament modern ne qender te Vlores, vetem pak metra nga sheshi i Skeles.

49.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartamenti perbehet nga nje dhome gjumi
 • Sallon me kuzhin
 • Tualet
 • Ballkon me pamje nga deti
 • Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 9 te nje pallati te ri.
 • Apartamenti eshte i hipotekuar
 • Mobiluar ne menyre moderne,te gjitha mobiliet jane te importuara nga Italia dhe arredimi i ti eshte bere me Arkitekt.
 • Apartamenti ndodhet vetem 5 minuta ne kemb nga disa prej qendrave te interesit ne Vlore si: Qendra Tregtare QTU,Universiteti,Pallati i Sportit,Pallati i Kultures,Muzeve etj.
 • Akses te menjehershem ne bulevardin kryesor dhe ne shetitoren buze detit.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • 9 banimit
 • Ashensore
 • kuzhine

Vendndodhja

 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 50 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 2.5 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…