Papafingo per shitje ne Tirane - Apartament për Shitje - 236.94 m²

Albania Estate ka nje papafingo me pamje fantastike ne Tirane. Kjo papafingo ndodhet ne rrugen Ali Demi. Papafingo ka 3 Dhoma dhe nje tarace te madhe

199.000 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Sipefaqa Totale e Apartamentit: 236.94m2
 • Siperfaqa e Apartamentit: 159.74m2
 • Siperfaqa e Taraces: 77.20m2
 • Kati i 7
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjo
 • Ballkon te madh
 • Tarace
 • Pamje fantastike
 • Ashensor
 • Kualitet i larte ndertimi
 • Dokumenta te plota

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 7 banimit
 • kuzhine
 • Ashensore
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

image_description
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…