Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes - Apartament për Shitje - 70.12 m²

Vetëm 150 m nga kopsht zoologjik të Tiranës, kemi apartamente banimi në shitje me cilësi të një kompleksi banimi prej 4 kate me parkim nëntokë. Residenca eshte ndertuar nga nje prej kompanive me prestigjioze te ndertimit ne Shqiperi. Farka eshte nje zonë në Tiranë ku vlera e pasurive të patundshme eshte ne rritje në krahasim me zona të tjera të kryeqytetit.

66.642 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore

 • Kompleksi eshte konceptuar i mbyllur
 • Termoizolim te mureve te jashteme
 • Dritare plastike dopio xham
 • Grila per dritaret dhe dyert e ballkoneve
 • Sistem ngrohje individuale
 • Dera e jashtme e apartamentit dere sigurie
 • Paisjet Hidro Sanitare: WC+Lavaman+Bide+Pllake dushi (Vaske)
 • Suvatime te jashteme Grafiato dhe veshje dekorative tulle dhe guri
 • Sistemi elektrik, te ndara ndriçimi nga paisjet
 • Furnizim me uje 24 ore
 • Ashensor
 • Parkim nentokesor per çdo apartament
 • Nje pjese apartamentesh kane oxhak per ngrohje
 • Kend lojerash per femije

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • 4 kate ne residence
 • Ashensore
 • bar & restorant
 • Dyqane ne residence

Vendndodhja

image_description
 • 9 minuta nga Parku Kombetar Tiranë
 • 15 orë nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 20 minuta from Tirana Airport

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…