Apartamente ne Shitje ne Tirane. Rezidenca Tirana Garden - Apartament për Shitje - 118 m²

Tirana Garden eshte nje bashkesi banesash, me vendndodhje ne pjesen Jug-Lindore te Tiranes, ne Komunen e Farkes, nje nga zonat me zhvillim me te shpejte persa i perket projekteve rezidenciale. Me nje vendndodhje te pershtatshme, vetem 3.6 kilometra nga qendra e Tiranes, ky projekt perfshin 8 ndertesa banimi, 3 kateshe dhe kati i siperm penthouse (apartamente nen cati). Projekti ne teresi ka nje siperfaqe ndertimi prej 14,200 m2.

170.270 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Ne Juglindje te Tiranes, pak kilometra nga Rruga e Elbansanit, arteria kryesore per dhe nga Tirana, Farka eshte shnderruar ne nje prej zonave me te bukura te qytetit, per shumellojshmerine e vilave te ndertuara ne kodrat perreth qytetit ne bashkepunim me firmat me te medha te ndertimit ne rajon.

Zona e Farkes po gezon benefite te medha fale investimeve ne infrastrukture, uji i pijshem 24 ore, sistemi i kanaleve te ujrave te zeza, gjera qe deri pak vite me pare ishin te paimagjinueshme.

Rezidence Unike, e Qete dhe Cilesore

 • Ndërtues austriak me pervojë shumë-vjeçare në fushën e ndërtimit
 • Apartamente me izolim të lartë termik dhe akustik
 • Parking i madh nën-tokësor
 • Rrethim rezidencial mjaft cilësor
 • Peisazh mahnitës me hapësira të gjera e të gjelbëruar
 • Ambjente argëtuese dhe shplodhëse
 • Pishinë qëndrore dhe bari i pishinës
 • Park lojrash për fëmijë
 • Palestër
 • Kinema
 • Sallë për organizime dhe festa të ndryshme

Përfshihen të gjitha në çmimin e shitjes

 • Rezidencë familjare
 • Mirëmbajtje profesionale
 • Rregullore e brendshme për mirëmbajtjen e rezidencës nga të gjithë banorët i jep këtij projekti një vlerë akoma më të veçantë dhe afatgjatë.
 • Vendodhje e përshtatshme

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 4 kate ne residence
 • 2 Ashensore
 • 2 Banja
 • 2 Dhoma Gjumi

Vendndodhja

 • Only 30 minuta from Tirana Airport
 • Only 15 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • Approx 10 minuta nga bar & restorant
 • 40 minuta nga Plazhi në Durres

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…