Apartamente per shitje ne Tirane 146m2 - Apartament për Shitje - 146 m²

Apartament per shitje ne Tirane 100 metra larg Liqenit Artificial te Tiranes. Apartamenti ka 3 Dhoma Gjumi dhe 2 Banjo

160.600 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Vendndodhja: Tirane 100 metra larg Liqenit Artificial
 • Siperfaqe: 146m²
 • Cmimi: 160 600€
 • Cmimi m²: 1 100€
 • Kati: 3
 • E Mobiluar: Po
 • Numri banjove: 2
 • Numri dhomave: 3
 • Ashensor
 • Ballkon

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • 3 banimit
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Ashensore
 • kuzhine

Vendndodhja

 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport
 • 5 minuta nga Parku Kombetar Tiranë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…