Apartament per shitje ne Tirane 132m2 - Apartament për Shitje - 132 m²

Albania Estate ka nje apartament shume te mire dhe te mobiluar per shtje tek Komuna e Parisit ne Tirane. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo. 25m2 parkim brenda cmimit.

155.000 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Vendndodhja: Tirane
 • Siperfaqe: 132m²
 • Cmimi: 155 000€
 • Cmimi m²: 1 174€
 • Kati: 5
 • E Mobiluar: Po
 • Numri banjove: 2
 • Numri dhomave: 3
 • Adresa: Tek lulishtja komuna e parisit
 • 25m² vend parkimi brenda cmimit
 • Pallat 8 katesh
 • 1.2 km larg qendres se tiranes
 • Kondicioner
 • Pamje e bukur
 • Vend Parkimi
 • Ashensor
 • Ballkon

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banja
 • Parkim nentoke ne residence
 • 5 banimit
 • 8 kate ne residence
 • Ashensore
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence

Vendndodhja

 • 1.2 kilometra nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…