Apartamente per shitje ne Tirana City Center - Apartament për Shitje - 78.1 m²

Tirana City Center eshte nje rezidence 5 minuta larg qendres se qytetit. Kjo rezidence ka karakteristika te nje rezidence moderne me parkim nentokesor dhe cdo apartament është unik dhe i papërsëritshëm.

65.000 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Sistemi i ballkoneve dhe verandave gjeneron për çdo apartament hapsira të jashtme të thellësive dhe dimensioneve të ndryshme.
 • Për çdo apartament është parashikuar një garazh ose depo.
 • Garazhet në katin -1, me hyrje nga rruga ”Ndre Mjeda ” lejojnë parkim të thjeshtë, komod e të sigurt të automjetit tuaj .
 • Të gjitha apartamentet e Rezidencës janë me hapesirë, me dritare të mëdha.
 • Detajet e ndërtimit dhe rifiniturat pasqyrojnë një nivel të lartë të projektimit.
 • Secila nga hyrjet është e kontrolluar.
 • Lëvizja në vertikalitet realizohet nga shkallët dhe ashensorët.
 • Materialet për shtrimin e sipërfaqeve të përbashkëta sigurojnë një efekt befasues estetik.
 • Afër me stacionet e transportit publik të Unazës, Kombinatit dhe Rrugës së Durrësit.
 • Ujë, Diell, Ajër - Elementë të natyrës të risjelle në qytet nëpërmjet zhvillimit të kompleksit rezidencial
 • Rezidenca ka një shesh publik prej 5500 m², që do të jete parku i katërt i gjelbërt më i madh në qytet, me mbi 100 lloje bimësh të përzgjedhura për biodiversitet.
 • Rezidenca ofron hapsira të bollshme për të luajtur.
 • Dedikuar femijëve janë sheshet e lodrave, fushat

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • Parkim nentoke ne residence
 • Ashensore
 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë

Vendndodhja

image_description
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 25 minuta from Tirana Airport

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…