Apartament per shitje ne Tirane - Apartament për Shitje - 121 m²

Albania Estate ka nje apartament te kompletuar ne rrugen e Dibres prane Spitalit Amerikan. Apartamenti eshte 121m2 dhe me hapesira te bollshme.

95.000 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Apartamenti ndodhet prane Spitalit Amerikan II,
 • Rr. e Dibres.
 • Njihet si pallati i gjeneraleve, per arsye te hapsires se madhe qe kane hyrjet.
 • Ndodhet perballe portes se Sherbimit Informativ Shqiperise (SHISH).
 • Eshte ne kate te dyte
 • 121m2
 • 3.30 lartesija e shtepise,
 • 2+1
 • me ballkon 10m2.
 • Hyrja eshte e renovuar sipas modes se fundit.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë
 • 1 Ashensor
 • 2 banimit
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • kuzhine

Vendndodhja

 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 20 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…