Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane - Apartament për Shitje - 49.1 m²

Shitet nje apartament i vogel ne Tirane. Apartamenti eshte 49.1m2 dhe ndodhet ne rrugen Mihal Grameno.

45.000 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhësia e Apartamentit: 49.1 m2
 • Apartamenti eshte i vendosur në katin e 4
 • 1 Dhome gjumi
 • 1 Banjo
 • Ndërtesa është e vjetër që nga viti 1980
 • Objekti ka 5 kate
 • 1 Kondicioner
 • Në afërsi të Transportit Publik
 • 7 minuta larg nga Qendra e Qytetit

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • 5 kate ne residence
 • bar & restorant

Vendndodhja

 • 7 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 2 minuta nga bar & restorant
 • 25 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…