Apartamente per shitje ne Sarande. Apartament me hipoteke 1+1 ne vije te pare - Apartament për Shitje - 68 m²

Albania Estate ka 2 apartamente shume te bukur me pamje te detit. Apartamentet jane me 1 dhome gjumi, 1 banjo, ballkon dhe ndodhet vetem 30 metra larg plazhit.

45.000 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Karakteristikat Kryesore:

 • 2 Apartamente per shitje
 • Madhesia e Apartamenteve: 68m2
 • 1 Dhome Gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 Ballkon
 • Sallon
 • Pamje te detit
 • Kondicioner
 • Apartamentet ndodhen ne katin 3 dhe 5
 • Rezidenca ka 6 kate
 • 30 metra larg plazhit
 • 5 Minuta nga qendra e qytetit
 • Apartamentet jane me Hipoteke

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 1 Dhomë Gjumi
 • 1 Banjë
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 3 and 5 banimit
 • kuzhine
 • Ashensore
 • 6 kate ne residence

Vendndodhja

 • 30 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Sarandë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…