Apartamente ne Sarande. Rezidenca Saranda Waterfront - Apartament për Shitje - 76.94 m²

Residenca Saranda Waterfront prane bregdetit Jon, ngrihet ne nje reliev nga i cili mundesohet peisazhi i plote i Ishullit te Korfuzit dhe Qytetit te Sarandes. Residenca eshte e perbere nga bllok vilash ne rreshtin e pare dhe apartamentesh ne rreshtin e dyte dhe te trete ne objekte tre dhe pese kate. Te gjitha njesite jane njeherazi te orientuara nga deti

72.029 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Saranda Waterfront perbehet nga vila dhe apartamente 2+1 te orientuara nga deti, me nje arkitekture moderne te kombinuar me arkitekturen tradicionale te bregdetit. 

Kjo rezidence ka nje dizenjo perfekte qe lejon apartamentet dhe vilat te kene pamje te plote nga deti. Duke qene nje kompleks rezidencial i nje standarti te larte, vetem pak metra nga deti dhe me pamje nga Korfuzi, te jep sigurine se apartamenteve dhe vilave do tu rritet vlera me shpejt ne krahesim me pronat e tjera. Do kete shume kerkesa nga bleresit e ardhshem ose nga ata qe kerkojne vendin me te mire te mundshem per shtepine e tyre te re ose investimet e tyre.

Saranda Waterfront Resort

 • Pozicion perfekt
 • Fasade e orientuar nga jugperendimi.
 • Pamje te mrekullueshme te Sarandes dhe portit.
 • Nje mundesi e madhe per te investuar ne nje zone me nje rritje te larte.
 • Ky do te jete me te vertete nje zhvillim i zones i klasit te pare.

Sherbimet ne Saranda Waterfront Resort:

 • Pishine
 • Bar
 • Restorant
 • Spa
 • Gym
 • Dyqane
 • Kend lojrash per femije

Karakteristika kryesore:

 • Kompleks turistik ne vije te pare, vetem 5 metra nga deti.
 • 35 minuta nga Korfuzi me Cat Ferry
 • Apartamentet nga €1000/m2
 • Vilat 2+1 nga €1400 / m2
 • Ky eshte nje cmim shume i mire ne krahasim me te tjere, ne nje qytet te mbipopulluar gjate veres.
 • Ajri i kondicionuar nuk perfshihet ne cmim por mund te blihet per €400.
 • Te gjithe apartamentet dhe vilat me pajme nga deti.
 • Nje shetitore eshte menduar te projektohet dhe te ndertohet ne kompleks.
 • 10 min ne kembe nga qendra e Sarandes.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 2, 3 and 5 kate ne residence
 • Resort has bar & restorant
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë

Vendndodhja

 • 10 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 10 minuta nga Qendra e Qytetit Sarandë
 • 10 minuta nga Porti Detar në Sarandë
 • 20 kilometra nga
 • 280 kilometra nga Tiranë

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…