Apartamente me pamje fantastike per shitje ne Saranda. Saranda Sunset Residence - Apartament për Shitje - 116.1 m²

Apartamente per shitje ne Sarande me pamje te paster te detit. Albania Estate ka nje projekt shume te mire vetem 50 metra larg plazhit. Saranda Sunset ndodhet afer ish kampit te punetoreve ne Sarande dhe kemi apartamente 1+1, 2+1 dhe papafingo per shitje.

75.465 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Pershkrimi Teknik:

 • Ajer te kondicionuar ne apartament
 • Dritaret duralumin, me grila dhe me rrjete kunder insekteve.
 • Muret e jashtme me termoizoli
 • Dyert e brendshme dhe mobiljet druri.
 • Shkallet e brendshme jane granit-cilesia e pare.
 • Kangjella alumini.
 • Pllaka gress.
 • Apartamentet e mobiluara jane te patinuara.
 • Me hipoteke
 • Ngrohje qendrore, telefon
 • Cdo kat eshte me Pamje pa pengesa përgjithmonë.
 • Ashensor ne residence.
 • Kompleksi residencial i vendosur ne vije te pare
 • Pamje fantastike te Korfuzit.
 • Te gjitha dhomat kane te instaluar ajer te kondicionuar (ajer te ngrohte dhe te ftohte) dhe sistem ngrohje uji me panel diellor.
 • 50 metra larg me detin
 • Afer Kampit te Punetoreve

Pershkrimi Gjeografik:

 • 2 minuta larg plazhit. me kemb
 • 20 minuta larg qendres se qytetit. me kembe
 • 15 minuta larg shetitores me kembe
 • Distanca nga porti- 5 minuta.
 • 1.5 orë nga Aeroporti in Korfuzit
 • 30 min me anije nga Korfuzi
 • 20 minuta nga fshati bregdetar Ksamili
 • Butrinti i famshëm arkeologjik është vetëm 20 min nga Saranda
 • Butrinti qe tani eshte pjese e UNESCO-s ndodhet vetëm 16 kilometra larg.
 • 5 minuta nga Kalaja e Lekursit rekomandohet per tu vizituar, duke ofruar nje pamje te rrale te qytetit dhe gjirit te Sarandes.
 • Rruges për në Gjirokastër ne rekomandojmë të vizitoni Syri e Kaltër.
 • Fshatrat ne bregdet tashme jane te lidhura direkt me detin.
 • 30 minuta nga Plazhi në Lukovë
 • 20 minuta nga fshati bregdetar Ksamili
 • 1 orë nga fshati bregdetar Qeparo
 • 2 orë nga fshati bregdetar Dhërmi
 • 1 orë nga Gjirokastra

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Ashensore
 • Parkim nentoke ne residence
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjë

Vendndodhja

image_description
 • 50 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 20 minuta nga Qendra e Qytetit Sarandë
 • 5 minuta nga Porti Detar në Sarandë
 • 1.5 orë nga Aeroporti in Korfuzit
 • 20 minuta nga Qendra e Qytetit Ksamil
 • 1 orë nga fshati bregdetar Qeparo
 • 2 orë nga fshati bregdetar Dhermi

Skedarë Ndihmës

Për të shkarkuar planimetritë e mobiluara te disa apartamenteve në format PDF për këtë pronë, si dhe për pronat e tjera, ju lutemi plotësoni të dhënat e mëposhtme.

Shkarko Skedarët

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…