Papafingo per shitje ne Sarande - Apartament për Shitje - 156 m²

Albania Estate ka nje apartament shume te bukur me pamje te paster te detit. Apartamenti eshte me 3 dhoma gjumi, 3 banjo dhe ndodhet vetem 30 metra larg plazhit.

130.000 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhesia e Apartamentit: 156m2
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 3 Banjo
 • Sallon te Madh
 • Pamje te paster ballore te detit
 • Kondicioner
 • Apartamenti eshte ne katin 7
 • Rezidenca ka 10 kate
 • 30 metra larg plazhit
 • 100 metra nga qendra e qytetit

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 3 Banja
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 7 banimit
 • kuzhine
 • 10 kate ne residence

Vendndodhja

 • 30 metra nga Plazhi në Sarandë
 • 100 metra nga Qendra e Qytetit Sarandë

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartments for Sale in Lalzi Bay Albania

  Apartament - 58.32

  1080 €/m²
 • image_description

  1 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 62.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartments for Sale in Beachfront Resort Durres Albania

  Apartament - 77.38

  1075 €/m²
 • image_description

  2 Bedroom Apartments for Sale at Paradise Lalzi Bay Resort

  Apartament - 92.2

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 49.3

  730 €/m²
 • image_description

  Apartamente Pushimi ne Shitje ne Radhime, Shqiperi

  Apartament - 73.02

  790 €/m²
 • image_description

  Furnished Studio for Sale in Saranda - 20 meters from the beach

  Apartament - 52

  945 €/m²
 • image_description

  Studio ne vije te pare per shitje ne Saranda

  Apartament - 52

  1060 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Sarande ne buze te detit

  Apartament - 63.84

  900 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Saranda Shqiperi

  Apartament - 66

  900 €/m²
Më shumë…