2 Apartamente per shitje ne Vlore 210m2 - Apartament për Shitje - 210 m²

Albania Estate ka 2 apartamente shume te mire ne Vlore per shitje me hipoteke. Apartamentet eshte ne buze te detit dhe ka pamje fantastike te Vlores dhe te perfunduara

180.000 €

Apartament për Shitje në Vlorë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhesia e Apartamenteve: 210 m2
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 1 Banjo
 • Sallon te madh
 • Kuzhine
 • Pamje shume te bukur te detit
 • Apartamentet ndodhet ne katin e 3
 • Rezidenca eshte ne vije te pare te detit
 • Pamje fantastike te gjirit te Vlores
 • Ashensor ne Rezidence
 • Apartamentet jane me hipoteke
 • Kualitet shume i mire i Rezidences

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 3 Dhoma Gjumi
 • 3 banimit
 • kuzhine
 • Parkim nentoke ne residence
 • Ashensore
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • Dyqane ne residence
 • bar & restorant
 • 2 Banja
 • 1 Parkim nentoke ne residence

Vendndodhja

 • 20 metra nga Plazhi në Vlorë
 • 5 minuta nga Qendra e Qytetit Vlorë
 • 140 kilometra nga Tiranë
 • 2.5 orë from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…