Vile per shitje ne Tirane 420m2 - Vilë për Shitje - 420 m²

Albania Estate ka nje vile per shitje ne Tirane ne rrugen e Elbasanit afer Vilave Gjermane. Vila ka 3 kate dhe vetem 7 minuta larg qendres se qytetit.

700.000 €

Vilë për Shitje në Tiranë

Karakteristikat Kryesore:

 • Madhesia e Viles: 420 m2
 • Vila ka 3 kate
 • Cdo kat ka 140m2
 • Rruga e Elbasanit
 • Prane Vilave Gjermane
 • 7 Minuta larg qendres
 • Ndertimi I viles eshte shume cilesor
 • Ne kete vile kane jetuar shtetas te huaj.
 • Vila ka nje bace shume e madhe.
 • Ka dhe vend per parkim
 • Vila perbehet nga 3 kate

Kati I 1 ka:

 • 1 sallon te madhe
 • 1 kuzhine shume te madhe me te gjithe paisjet
 • 1 banjo
 • 2 dhoma gjumi

Kati i 2 ka:

 • 3 dhoma gjumi
 • 1 sallon te madh
 • 1 banjo
 • 1 ballkon te madh

Kati i 3 ka:

 • 3 dhoma gjumi
 • 1 sallon i madh
 • 1 banjo
 • 1 ballkon te madh

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • 8 Dhoma Gjumi
 • 3 Banja
 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • kuzhine
 • 3 kate ne residence
 • 1 Parkim nentoke ne residence

Vendndodhja

 • 7 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 20 minuta from Tirana Airport

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  1240 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane, Mjull Bathore

  Toke - 33000

  80 €/m²
 • image_description

  Toke per shitje ne Tirane - Tokeper shitje afer City Park

  Toke - 9500

  80 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Shitet nje apartament 1+1 ne Tirane

  Apartament - 49.1

  915 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Tirana Residential Komplex

  Apartament - 67

  850 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shqiperi, Apartamente per shitje ne Tirane

  Apartament - 108

  750 €/m²
 • image_description

  Vila per Shitje ne Tirane, Shqiperi

  Vilë - 194

  1160 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje ne Tirane. Apartamente tek Liqeni i Tiranes

  Apartament - 70.12

  950 €/m²
 • image_description

  Shitet Apartament ne Vlore, Shqiperi. Apartament i Mobiluar ne Vlore

  Apartament - 110

  700 €/m²
Më shumë…