Zyre per shitje ne Tirane e mobiluar - Zyra për Shitje - 83 m²

Albania Estate ka nje zyre shume te mire per shitje ne Tirane e cila eshte e mobiluar. Kjo zyre ndodhet nje nje zone te mire dhe te qete te Tiranes dhe eshte vetem 10 minuta larg qendres se qytetit.

124.500 €

Zyra për Shitje në Tiranë

Karakteristiket Kryesore:

 • Hapesira e Zyres: 83m2
 • Zyra eshte e mobiluar
 • Ndertesa eshte me 6 Kate
 • Zyra ndodhet ne katin 2
 • Ndertesa e perfunduar ne 2008
 • 10 minuta larg qendres se Tiranes
 • Akses ne Transportim publik
 • Ashensor ne rezidence
 • Zone shume e mire dhe e qete

Kontakt

Dërgo mesazhin

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Zyre per shitje ne Tirane

  Zyra - 45

  1500 €/m²
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj
 • image_description

  -

  0 €/muaj