Vila per shitje ne Gjirin e Lalzit - Vilë për Shitje - 144 m²

Albania Estate ofron këto vila të mrekullueshme për shitje në Lalzi Bay, Shqipëri. Kompleksi rezidencial Lura është një residence luksoze me një cilësi të shkëlqyer të jetës dhe mirepret një bashkësie të zgjedhur.

173.000 €

Vilë për Shitje në Gjiri i Lalzit

I vendosur në një pozitë fantastike në mes të bukurisë natyrore të Gjirit te Lalzi, kompleksi është i rrethuar nga një pyll i dendur me pisha te gjelbra. Kompleksi është e vendosur në veri të Durrësit dhe shtrihet përtej Detit Adriatik. Vetëm 42km nga Tirana dhe 22km nga Durrësi. Pylli me pisha qe shtrihet pergjate bregdetit gjithashtu ofron një bukuri të rrallë. Deti është shumë i qetë dhe i paster.Keto vila për shitje në Lalzi Bay, Shqipëri, zëne një pozitë fantastike në Rivieren Shqipëtare, pikërisht në qendër të bukurisë natyrore të paprishur te Lalzi Bay. Klima mesdhetare me më shumë se 2000 orë me diell në vit e bën këtë vend terheqes dhe te jete zgjedhja e familjeve të shumta për një shtëpi të dytë relaksuese.

Karakteristikat

 • Villa me dy apartamente me 3 dhoma gjumi, te cilat ofrojne:
  • 2 dhoma ndenje
  • Kuzhine
  • Dhome ngrenie
  • 6 dhoma gjumi
  • 5 banjo
  • Depo
  • Lavanderi
  • Verande
  • Ballkon
  • Tarrace
  • Oborr
 • Kjo vile mund te ndahet ne dy apartamente, ku secila prej tyre ofron:
  • Dhome ndenje
  • Kuzhine
  • Dhome ngrenie
  • 3 dhoma gjumi
  • 3 banjo
  • Depo
  • Verande
  • Ballkon
  • Oborr
 • Vilat me kater apartamente me 2 dhoma gjumi.
 • Vila me dy apartamente m e2 dhoma gjumi.
 • Vila te bashkangjitura.

Kontakt

Dërgo mesazhin

Karakteristikat

 • Ajer i Kondicionuar ne rezidence
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 3 Dhoma Gjumi

Vendndodhja

 • 15 minuta from Tirana Airport
 • 25 minuta nga Qendra e Qytetit Tiranë
 • 20 minuta nga Porti Detar në Durres
 • 5 minuta nga bar & restorant

Kërkimi i fundit

 • image_description

  Apartamente per shitje Vlora Golden Residence.

  Apartament - 77.88

  700 €/m²
 • image_description

  Papafingo Luksoze ne Tirane per shitje. Afer Qendres Kristal

  Apartament vila - 400

  2250 €/m²
 • image_description

  Apartamente ne Shitje ne Tirane. Kompleksi Tirana Garden

  Apartament - 116.7

  1250 €/m²
 • image_description

  Apartamente per shitje tek Rezidenca Vlora Oslo

  Apartament - 90

  850 €/m²
 • image_description

  Shitet Qender Komerciale ne Shkoder

  Commercial - 3000

  1095 €/m²
 • image_description

  Shitet toke ne Berdenesh Sarande. Toke ne bregdetin Shqiptar per shitje

  Toke - 700000

  70 €/m²
 • image_description

  Shitet toke ne Rivieren e bukur Shqiptare. Toke per shitje ne Ksamil, Shqiperi

  Toke - 30000

  70 €/m²
 • image_description

  Tirana Apartment for Sale - Property in Tirana for Sale

  Apartament - 100

  1250 €/m²
 • image_description

  Apartament per shitje ne Tirane - Liqeni i Thate

  Apartament - 69.5

  1000 €/m²
 • image_description

  Vile per shitje ne Ksamil Shqperi

  Vilë - 500

  510 €/m²
Më shumë…